I Konkurs Czytelniczy z Języka Angielskiego i Niemieckiego

Dnia 18 czerwca 2015 r. odbył się I Konkurs Czytelniczy z Języka Angielskiego i Niemieckiego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wzięło w nim udział 11 osób ze Szkoły Podstawowej i 19 osób z Gimnazjum. Uczestnicy mieli za zadanie przeczytać wskazane lektury w języku obcym a następnie rozwiązać zadania dotyczące treści książki. Konkurs przygotowały i przeprowadziły mgr Katarzyna Semla – Oratowska i mgr Katarzyna Libront.

Wyniki konkursu:
1)Szkoła Podstawowa – Język angielski
I miejsce – Stanisław Ojczyk (klasa V)
II miejsce – Natalia Job (klasa VI)
III miejsce – Zuzanna Pater (klasa V)

2) Gimnazjum – Język angielski
I miejsce – Dominik Dębosz (klasa III)
II miejsce – Katarzyna Kloc (klasa I)
III miejsce – Jakub Padoł (klasa III)

3) Gimnazjum – Język niemiecki
I miejsce – Jakub Padoł (klasa III)
II miejsce – Justyna Radzik (klasa II)
III miejsce – Justyna Gnutek (klasa II)

Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

20150618_124346.jpg 20150618_124358.jpg 20150618_124410.jpg