Pieszy rajd na Jamną

Dnia 20 czerwca b.r. odbył się pieszy rajd na Jamną, w którym brali udział uczniowie kl. III Gim wraz z wychowawczynią – P. mgr Katarzyną Libront oraz P. mgr Katarzyną Semla – Oratowską. Wyruszyliśmy o godz. 8:00, kiedy to w plecakach mieliśmy zapas wody, a na nogach wygodne buty.

Podczas marszu doskwierał nam upał, ale mimo to cieszyliśmy się bezchmurnym niebem i wspaniałym towarzystwem 🙂 Na trasie odwiedziliśmy każdy sklep, wspierając go finansowo przez kupno lodów i zimnych napojów. W czasie drogi nie brakowało również żartów, wygłupów i… ploteczek 🙂

Około godz. 10:20, zmęczeni, ale szczęśliwi, dotarliśmy do bacówki na Jamnej. Pierwsza rzecz do zrobienia – ogarnąć się 🙂 Później nazbieraliśmy drewna i rozpaliliśmy ognisko. W końcu chwila odpoczynku i… dodatkowego gorąca, bijącego z ogniska. Po wzmocnieniu sił odwiedziliśmy inne miejsca turystyczne w Jamnej, zwiedzając, wędrując po lasach i modląc się w kościele.

W drogę powrotną udaliśmy się wynajętym autobusem. Do swoich domów wróciliśmy zmęczeni, ale za to z bagażem wspaniałych wspomnień i… fajnych fotek 🙂

Joanna Mierzwa

Obraz 006.jpgObraz 007.jpgObraz 021.jpgObraz 022.jpgObraz 025.jpgObraz 027.jpg
Obraz 043.jpgObraz 069.jpgObraz 074.jpgObraz 087.jpgObraz 127.jpg
Obraz 142.jpg
Obraz 183.jpgObraz 217.jpgObraz 219.jpgObraz 221.jpgObraz 222.jpg