Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września 2017 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Brzanie. Po Mszy Św. celebrowanej w kościele parafialnym w Bobowej uczniowie przyszli do szkoły i wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej, wraz z rodzicami i nauczycielami. Rok szkolny rozpoczął swoim wystąpieniem dyrektor szkoły, który przedstawił zebranym podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa do realizacji w bieżącym roku szkolny, zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole, realizowane przez szkołę projekty i programy.

Następnie odbyło się spotkanie uczniów z wychowawcami.

Uczniowie naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym:

  1. Oddział Przedszkolny – 21 dzieci
  2. Klasy I – VII – 93 uczniów
  3. Oddziały gimnazjalne – 55 uczniów.
Response code is 400