Uczniowie w roku szkolnym 2018/2019

Klasa 0 – wychowawca – Małgorzata Król

Bogusz Małgorzata, Ciepielowska Laura, Ciepielowska Luiza, Forczek Maksymilian, Gnutek Paweł, Job Julia, Kipiel Maja, Maciaszek Kamil, Mika Jowita, Myśliwiec Jakub, Niemiec Emilia, Ojczyk Grzegorz, Olszewski  Dominik, Olszewski Marcel, Stec Magdalena, Zięba  Magdalena, Ziomek Szymon


klasa 1 – wychowawca – Ewa Kruczek

Cieśla Miłosz, Ćwiklik Agnieszka, Gnutek Wiktor, Kipiel  Bartłomiej,  Kipiel Jakub,  Kloc Jan, Król Karol, Mucha Jakub, Mucha Weronika, Połeć Szymon, Sarkowicz Daria, Wszołek Zuzanna


klasa 2 – wychowawca – Małgorzata Kowalska

Koszyk Sebastian, Maciaszek Sylwia, Mucha Łukasz, Ojczyk Kacper, Ojczyk Milena, Paradowska Patrycja, Sarkowicz Maria, Semla Kamila, Sikora Filip, Zięba Sebastian, Zięba Sylwester


klasa 3  – wychowawca – Anna Magiera

Bielewicz Maja, Ciepielowska Lena, Gnutek Patryk, Konarska Katarzyna, Król Jakub, Maciaszek Monika, Maciaszek Radosław, Ojczyk Kamil, Skoczeń Kamil, Stec Anna


klasa 4 – wychowawca – Beata Myśliwiec

Abram Grzegorz, Bielewicz  Radosław, Bielewicz Kinga, Gucwa Krzysztof, Kazana Przemysław, Kipiel Wojciech, Koszyk Krystian, Ligęza  Adrian, Luksa Lena, Maciaszek Anna, Myśliwiec Anna, Pater Katarzyna, Pycha Zuzanna, Sarkowicz Kacper, Śmiertka Kornelia, Zieleń Zofia, Ziomek Hubert


klasa 5 – wychowawca – Ewa Wojtarowicz

Bartoszek Konrad, Garduła Michał, Gniadek Nikola, Gniadek Wiktor, Gryzło Agata, Juruś Matylda, Kipiel  Robert, Kuczaj Artur, Luksa Martyna, Majcher Arkadiusz, Myśliwiec Kamil, Ojczyk Konrad, Ojczyk Rafał, Pater Paweł, Połeć Wojciech, Smoszna Filip, Stec Janusz, Stec Kamil, Śliwa Marzena, Żaba Grzegorz, Żaba Patryk


klasa 6 – wychowawca – Maria Gryzło

Gryzło Wojciech, Koszyk Przemysław, Król Kacper, Ligęza Agata, Maciaszek Kacper, Mucha Adrian, Sarkowicz Marta, Semla Oliwia, Smoszna Kamil, Śliwa Kamil, Zieleń Wojciech


klasa 7 – wychowawca – Agnieszka Wiatr

Dębosz Artur, Gnutek Damian, Gnutek Mateusz, Gryzło Szymon, Gucwa Andżelika, Gucwa Iwo, Job Klaudia, Ligęza Kinga, Ligęza Mateusz, Majcher Adrian, Myśliwiec Maria, Pater Magdalena, Sarkowicz Julia, Zieleń Kamil, Zięba Wiktoria


klasa 8 – wychowawca – Elżbieta Śliwa

Ćwiklik Piotr, Gryzło Wiktoria, Kieblesz Dominik, Mól Jakub, Padoł Katarzyna, Pycha Mateusz, Śliwa Kamila, Śliwa Nikodem


klasa III GIM – wychowawca – Tomasz Magiera

Apriasz Natalia, Ćwiklik Andrzej, Ćwikła Patrycja, Ćwikła Paulina, Gnutek Monika, Gryzło Aleksandra, Job Angelika, Kasprzyk Marta, Kloc Konrad, Król Kamil, Król Michał, Ligęza Jan, Ligęza Patryk, Majerz Klaudia, Mucha Rozalia, Nowak Bartłomiej, Ojczyk Sebastian, Ojczyk Stanisław, Pater Zuzanna, Sarkowicz Jakub, Semla Sylwia, Szarata Kacper, Śliwa Dominik, Wojtaczka Angelika, Żaba Piotr