Uczniowie Zespołu Szkół w Brzanie w finale konkursu „Najlepsi z Najlepszych”

Dnia 26.czerwca 2013 r. w hali widowiskowo – sportowej przy Zespole Szkół Nr 1
w Bobowej odbył się finał XVII Konkursu „Najlepsi z Najlepszych” organizowany przez Burmistrza Bobowej oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej. To spotkanie poświęcone nagrodzeniu najlepszych uczniów z terenu naszej gminy za osiągnięcia uzyskane w bieżącym roku szkolnym. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Lp.

Imię i nazwisko ucznia
lub grupy uczniów

Klasa

Rodzaj dyscypliny sportowej lub
konkursu przedmiotowego
(tematycznego)osiągnięte miejsce w gminie, powiecie, rejonie lub województwie

Nazwisko
i imię nauczyciela prowadzącego ucznia lub grupę uczniów

1.

Rozalia Mucha
Andrzej Ćwiklik
Stanisław Ojczyk
kl. III Udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego „Książka – przyjaciel prawdziwy”

Beata Janus

2.

Nicole Mól kl. V Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

Elżbieta Alicja Śliwa

3.

Dominik Brończyk kl. VI Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

Tomasz Tarasek

4.

Łukasz Muszyński kl. VI Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego.

Tomasz Tarasek

5.

Angelika Majcher kl. IV I miejsce w powiecie i awans na zawody wojewódzkie
w indywidualnych biegach przełajowych

Agnieszka Wiatr

6.

Mariusz Gryzło kl. IV III miejsce w powiecie i awans na zawody wojewódzkie
w indywidualnych biegach przełajowych

Agnieszka Wiatr

7.

Sabina Bielewicz kl. VI VI miejsce w powiecie i awans na zawody wojewódzkie
w indywidualnych biegach przełajowych

Tomasz Magiera

8.

Artur Apriasz kl. I G I miejsce w powiecie i awans na zawody wojewódzkie
w indywidualnych biegach przełajowych

Tomasz Magiera

9.

Patrycja Piekarz kl. III G III miejsce w powiecie i awans na zawody wojewódzkie
w indywidualnych biegach przełajowych

Tomasz Magiera

10.

Piotr Dębosz kl. III G Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Informatycznego

Wacław Gucwa

11.

Joanna Szura kl. II G Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Biologicznego i Historycznego

Katarzyna Sowa
Andrzej Skórski

12.

Sławomir Ormiański kl. III G Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu
z Fizyki

Grzegorz Bogusz

13.

Dawid Szczepanek kl. II G Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Sowa

14.

Weronika Garduła kl. III G Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Biologicznego i z Fizyki

I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Skarby Małopolski”

Katarzyna Sowa

Grzegorz Bogusz

Agnieszka Śliwa – Klara

15.

Joanna Mierzwa kl. III G Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu:
– Biologicznego
– Chemicznego
– Matematycznego

I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Skarby Małopolski”

Elżbieta Alicja Śliwa

Katarzyna Sowa

Agnieszka Wiatr

Agnieszka Śliwa – Klara

16.

Szymon Bielewicz
Magdalena Ćwiklik
Mateusz Ćwiklik
Natalia Ćwikła
Dominik Dębosz
Aneta Odyjas
Joanna Gryzło
Rafał Kipiel
Kinga Kloc
Joanna Ligęza
Ewelina Maciaszek
Kinga Myśliwiec
Karolina Padoł
Paweł Sarkowicz
Angelika Semla
Miłosz Śliwa
kl. I G
kl. III G
kl. I G
kl. II G
kl. I G
kl. II G
kl. III G
kl. I G
kl. III G
kl. II G
kl. II G
kl. II G
kl. III G
kl. II G
kl. II G
kl. I G
I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Skarby Małopolski” za całokształt prac na temat:
„Gra muzyka – artystyczna interpretacja życia i twórczości Zbigniewa Preisnera”

Agnieszka Śliwa-Klara

Katarzyna Semla – Oratowska

 

Lp. Uczniowie szczególnie wyróżniający się w życiu szkoły
ze względu na wyniki w nauce i zaangażowanie na rzecz klasy
i szkoły
Klasa
1. STANISŁAW OJCZYK kl. III

2. DOMINIK BROŃCZYK

kl. VI
3. JOANNA MIERZWA

kl. III GIM

Wszystkim nagrodzonym uczniom, jak również ich nauczycielom GRATULUJEMY!!!

2013NajzNaj01.jpg2013NajzNaj02.jpg2013NajzNaj03.jpg
2013NajzNaj04.jpg2013NajzNaj05.jpg2013NajzNaj06.jpg2013NajzNaj07.jpg2013NajzNaj08.jpg
2013NajzNaj09.jpg2013NajzNaj10.jpg2013NajzNaj11.jpg2013NajzNaj12.jpg2013NajzNaj13.jpg2013NajzNaj14.jpg2013NajzNaj15.jpg
2013NajzNaj16.jpg2013NajzNaj17.jpg2013NajzNaj18.jpg2013NajzNaj19.jpg2013NajzNaj20.jpg2013NajzNaj21.jpg
2013NajzNaj22.jpg
2013NajzNaj23.jpg2013NajzNaj24.jpg
2013NajzNaj25.jpg2013NajzNaj26.jpg2013NajzNaj27.jpg2013NajzNaj28.jpg2013NajzNaj29.jpg
2013NajzNaj30.jpg
2013NajzNaj31.jpg2013NajzNaj32.jpg2013NajzNaj33.jpg