Wojewódzkie sztafetowe biegi przełajowe

24 kwietnia dziewczęta z naszego Gimnazjum po eliminacjach gminnych uczestniczyły w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych. Gimnazjalistki na kilkanaście startujących zespołów zajęły II miejsce i awansowały tym samym do zawodów wojewódzkich. 29 kwietnia reprezentując powiat gorlicki brały udział w małopolskich biegach sztafetowych w Nowym Targu. W trudnych warunkach atmosferycznych zajęły satysfakcjonującą pozycję – wyprzedziły połowę startujących – ponad 40 sztafet. Skład zespołu: Mól Iza, Padoł Weronika, Bielewicz Edyta, Stawiarska Paulina, Bielewicz Klaudia, Apriasz Ewa, Maciaszek Kinga, Radzik Justyna, Bulanda Agata, Bielewicz Sabina, Kloc Katarzyna. Opiekę na zawodach pełniła Agnieszka Wiatr. Gratulujemy zaangażowania i walki naszym szkolnym reprezentantkom.

32.jpg31.jpg
30.jpg16.jpg15.jpg12.jpg20.jpg10.jpg9.jpg
24.jpg23.jpg
8.jpg7.jpg6.jpg4.jpg3.jpg
22.jpg2.jpg1.jpg