XVIII Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bobowej

Dnia 09.02.2017 roku odbył się XVIII Turniej Piłki Halowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bobowej. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, z czego naszą szkołę reprezentowały 3 zespoły  pod opieką Tomasza Magiery. Na podium stanęła III gimnazjum zdobywając I miejsce, dodatkowym wyróżnieniem został nagrodzony Dawid Śliwa zdobywając tytuł najlepszego zawodnika. Gratulujemy osiągniętych wyników, oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.

  • I miejsce: Dębosz Mateusz, Gnutek Kamil, Kieblesz Karol, Semla Arkadiusz, Śliwa Dawid, Śliwa Grzegorz, Zieleń Krystian.
  • IV miejsce: Ligęza Jan, Ojczyk Sebastian, Szarata Kacper, Śliwa Dominik, Śliwa Mateusz.
  • VII miejsce: Kruczek Bartłomiej, Nosal Jakub, Ojczyk Szymon, Radzik Łukasz, Sarkowicz, Jakub, Śliwa Tomasz.
Response code is 400