Zespół Szkół w Brzanie przystąpił do programu „KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ”

W związku z tym biblioteka szkolna podjęła różne inicjatywy i przedsięwzięcia mające promować czytelnictwo książek wśród uczniów, a także rozbudzać ciekawość i inspirować do działania młodego czytelnika.

Za pieniądze uzyskane z programu biblioteka wzbogaciła się o ponad 100 pozycji książkowych spełniających oczekiwania młodszych i starszych uczniów.

„Uczniowie gimnazjum czytają najmłodszym”- to jedna z akcji, która została podjęta w ramach tego projektu. Została ona przyjęta przez najmłodszych z ogromnym entuzjazmem, a jednocześnie z zaciekawieniem. Kolejnym wydarzeniem było wyjście uczniów klasy IV do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bobowej. Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda biblioteka publiczna, zapoznać się z zawartością jej księgozbioru, a także zapisać się w poczet czytelników. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z miłego spotkania z panią bibliotekarką i zobowiązały się do częstych odwiedzin.

Response code is 400