Akcja – Czyste powietrze wokół nas – oczyszczacz powietrza

W ramach projektu „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Brzanie otrzymał od Marszałka Województwa Małopolskiego oczyszczacz powietrza. Z tej okazji w dniu 11 października 2018 r. zorganizowano uroczystą akcję edukacyjną dotyczącą zanieczyszczenia i ochrony powietrza z udziałem dzieci z oddziału przedszkolnego, rodziców, dzieci z klas I-III, wychowawców, dyrektora.

Na wstępie dyrektor szkoły p. Andrzej Skórski odczytał list od Marszałka Województwa Małopolskiego. Później dzieci z oddziału przedszkolnego przedstawiły krótką część artystyczną. Ponadto dyrektor szkoły przedstawił uczniom i rodzicom działania podejmowane w kierunku polepszenia czystości powietrza.

 

Może Ci się również spodoba