Dziękujemy za Szlachetny Gest!!

„Człowiek jest szczęśliwy
proporcjonalnie do tego, co daje.
Czasami myślę, że nie ma
znaczenia, co się daje: wystarczy
dawać. Liczy się to, co dajemy z nas samych.”

Bromfield

 

19 – 20 XI 2018 roku Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję zbiórki pieniędzy na leczenie 5- letniego chłopca, który rok temu uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Zebrane środki finansowe zostały wpłacone na konto Fundacji ”Szlachetny Gest” z przeznaczeniem na: przeszczep skóry, leki uśmierzające ból, wizyty u lekarzy specjalistów, codzienne środki pielęgnacji i  środki opatrunkowe. Nad przebiegiem akcji czuwały nauczycielki: p. Agnieszka Wiatr oraz p. Mariola Skoczeń. Serdecznie dziękujemy panu dyrektorowi, nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom za włączenie się w akcję.

Może Ci się również spodoba