Dzień Babci i Dziadka

„Babcia i dziadek! Są zawsze blisko tak nas kochają, że wszystkie siły i czas swój cały nam poświęcają”.

Takimi słowami piosenki uczniowie klas 0- III Szkoły Podstawowej w Brzanie powitali licznie przybyłych Dziadków i Babcie. Miłe słowa do gości skierował także pan dyrektor Andrzej Skórski, który podkreślił rolę jaką odgrywają dziadkowie w wychowaniu wnucząt. Uczniowie z wypiekami na twarzy przedstawiali jasełka, recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli tańce góralskie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali słowa kierowane do nich.

Dla Babć i Dziadków przygotowano słodki poczęstunek. Na zakończenie wnuki obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami. Były to piękne laurki i serca z życzeniami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6109368539685728065?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Może Ci się również spodoba