Dzień Babci i Dziadka

W dniu 12 lutego w Szkole Podstawowej w Brzanie odbyła się miła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Andrzej Skórski, który powitał gości, podkreślił rolę jaką spełniają dziadkowie w wychowaniu wnucząt oraz złożył wszystkim przybyłym życzenia. Dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym znalazły się wzruszające wiersze, piosenki i inscenizacje znanych bajek. Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na występy swoich wnucząt. Na zakończenie wszystkie dzieci złożyły swoim Babciom i Dziadkom życzenia i wręczyły laurki.

Uczniów przygotowały panie: Ewa Kruczek, Anna Magiera, Małgorzata Król oraz Małgorzata Kowalska. Natomiast dyrektor szkoły i rodzice zadbali o słodki poczęstunek.

Może Ci się również spodoba