Dzień Edukacji Narodowej – 2017

16 października 2017 roku w Szkole Podstawowej w Brzanie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia Pani Ewy Wojtarowicz – zastępującej Dyrektora szkoły, która przywitała  nauczycieli i pracowników szkoły, a następnie  złożyła wszystkim serdeczne życzenia i zaprosiła do obejrzenia występu uczniów. Część artystyczną przygotował Szkolny Zespół Teatralny pod kierunkiem pani Elżbiety Alicji Śliwy. Koncert życzeń zatytułowany ,,A wdzięczność nasza bez granic…‘’ był hołdem wdzięczności złożonym dyrekcji, nauczycielom i pracownikom obsługi  za ich trud, poświęcenie  i  troskę o dobro wychowanków. Piosenkami i tańcem młodzi artyści uczcili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Na zakończenie Pani Ewa Wojtarowicz odczytała życzenia przysłane przez Pana Burmistrza Wacława Ligęzę. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia i wręczyli symboliczne upominki.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6477457200998347937?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Może Ci się również spodoba