Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2012 r. w Zespole Szkół w Brzanie odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. W sali gimnastycznej spotkali się nauczyciele, pracownicy obsługi, uczniowie i przedstawiciele rodziców. Spotkanie otworzył dyrektor szkoły – Andrzej Skórski, który serdecznie powitał wszystkich zebranych. Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty obchodzone w rocznicę utworzenia w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej. Część artystyczna została przygotowana przez Samorząd Uczniowski i Szkolny Zespół Teatralny pod kierunkiem pani Elżbiety Alicji Śliwa. Były podziękowania dla nauczycieli za trud pracy dydaktycznej i wychowawczej, piosenki oraz scenki z życia szkoły.
Na zakończenie dyrektor szkoły przekazał życzenia od Pana Burmistrza Wacława Ligęzy oraz sam życzył wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły dużo radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, oraz wręczył nauczycielom nagrody za osiągnięcia w pracy.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/5847108312609207857?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba