Dzień Kobiet – 2017

„Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże
i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże.
Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie…
Być kobietą – ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie.”

Tak przed wielu laty o kobietach śpiewała utalentowana piosenkarka Alicja Majewska. Mimo upływu lat piosenka jest wciąż aktualna i jak mówią niektórzy zawiera  całą prawdę o piękniejszej części ludzkości. Tradycyjnie Święto Kobiet w Zespole Szkół w Brzanie zostało upamiętnione zabawnym występem słowno – muzycznym w wykonaniu męskiej części Szkolnego Zespołu Teatralnego pod kierunkiem opiekunki pani Elżbiety Alicji Śliwa. Dyrektor szkoły pan Andrzej Skórski złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia, a przedstawiciele Samorząd Uczniowski wręczyli kwiaty i słodkie upominki.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6395456474668607185?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba