Dzień Matki 27 maja 2019 r.

27 maja 2019 r. w naszej szkole odbyła się podniosła uroczystość z okazji Dnia Matki. Dla swoich kochanych Mam dzieci przygotowały z serca płynące życzenia i przedstawienia. Dyrektor Andrzej Skórski powitał zebranych gości i złożył przybyłym życzenia.

Wystrojone dzieci wyraziły wdzięczność swoim kochanym Mamom przedstawieniem. Uczniowie z Oddziału Przedszkolnego  i klasy II inscenizowali przedstawienie „Na jagody”. Klasa I  recytowała wiersze i śpiewała piosenki. Klasa III zatańczyła „Taniec Radeckiego” i przedstawiła „Księżniczkę na ziarnku grochu”. Na zakończenie wszystkie dzieci w biało – czerwonym korowodzie zatańczyły Menuet i odśpiewały  gromkie sto lat. Po występach wszystkie dzieci złożyły Mamom życzenia i wręczyły laurki. Mamusie były zachwycone występem dzieci. Były wzruszone i jednocześnie dumne ze swoich pociech. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek.

Nad całą częścią artystyczną czuwały nauczycielki z kl. 0-III: Małgorzata Król, Małgorzata Kowalska, Ewa Kruczek i Anna Magiera.

 

 

Może Ci się również spodoba