Dzień Matki

Dzień  Matki  to najpiękniejsze, wyjątkowe i najbardziej osobiste święto w roku. Z tej okazji 26 maja 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły Pan Andrzej Skórski, który powitał przybyłe Mamy. Następnie dzieci klas 0 – III  przedstawiły przygotowany wraz z wychowawczyniami program artystyczny. Były: zabawne wierszyki, piosenki, a także taniec wykonany przez uczniów klasy II. W tym szczególnym dniu wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie klasy I, którzy pokazali inscenizację pt. „Kopciuszek”. Następnie Mamy zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty w podzięce za trud wychowania oraz miłość, którą od nich otrzymują. Uczniowie stworzyli serdeczną, miłą i odświętną atmosferę. Wszystkie Mamusie były zachwycone występami swoich pociech. Uśmiech na ich twarzach oraz gromkie brawa świadczyły o radości.


Tego dnia Dyrektor  Zespołu Szkół w Brzanie wręczył dyplomy i nagrody laureatom wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”.

1 miejsce  ex aequo 

  • Milena Ojczyk
  • Patrycja Paradowska

2 miejsce

  • Maria Sarkowicz

Prace, które zajęły pierwsze i drugie miejsce na etapie szkolnym wzięły udział w konkursie gminnym.  Na szczeblu gminnym specjalnie powołana Komisja wyróżniła pracę Mileny Ojczyk i Patrycji Paradowskiej.

Gratulujemy!


[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6426559825818443105?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba