Gala Plebiscytu „Nauczyciel na medal” w Krakowie

Dnia 8 grudnia 2017 r. dyrektor  szkoły oraz Pan Tomasz Magiera, nauczyciel wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa i wychowawca klasy II gimnazjum uczestniczyli w konferencji szkoleniowej i uroczystej gali podsumowującej Plebiscyt „Nauczyciel na medal”. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski i Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Patronat honorowy pełnili: Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego i prof. Kazimierz Karolczak, rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Spotkanie rozpoczęło się od wykładów Profesorów UP w Krakowie na temat  „Kształcenia nauczycieli w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie” oraz „Wpływie mediów na rozwój dzieci i młodzieży szkolnej”. W dalszej części omówiono zagadnienia związane z multimedialnymi technikami i wykorzystywaniem mediów społecznościowych w edukacji (FlexiForm Day Edukacja).

W ostatniej części konferencji organizatorzy podsumowali Plebiscyt „Nauczyciel na medal”, wręczyli pamiątkowe medale i dyplomy laureatom szczebla powiatowego i wojewódzkiego. Miło nam jest poinformować, że Pan Tomasz Magiera, który do konkursu został zgłoszony przez swoich wychowanków i rodziców zajął w Plebiscycie II miejsce w etapie powiatowym, w kategorii „Nauczyciel klas IV – VII i gimnazjum”, uzyskując 2077 głosów oddanych poprzez sms.

Serdeczne gratulujemy Panu Tomaszowi i życzymy sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6499295566445212177?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

 

Może Ci się również spodoba