Gminny Konkurs Ekologiczny

Dnia 4 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Siedliskach odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny. Temat przewodni konkursu to:  „Chemia w środowisku i w żywności oraz jej wpływ na zdrowie człowieka”.  Do konkursu przystąpiło łącznie 33 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Uczniowie pisali test odpowiedni dla swojej kategorii wiekowej, który został przygotowany przez komisję konkursową.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Julia Sarkowicz (kl. 7), Kinga Ligęza (kl. 7), Iwo Gucwa (kl. 7), Kacper Maciaszek (kl. 6) oraz Kamil Stec (kl. 5).

WYNIKI KONKURSU:

W kategorii klas IV – VI :

  • 1 miejsce – Jakub Teper SP Bobowa (opiekun P. Jolanta Połeć)
  • 2 miejsce – Gabriela Szczepanek SP Jankowa (opiekun P. Teresa Skrzypek)
  • 3 miejsce – Karol Skraba SP Jankowa (opiekun P. Teresa Skrzypek)

W kategorii klas VII – VIII oraz klas III gimnazjum:

  • 1 miejsce – Julia Sarkowicz SP Brzana (opiekun P. Katarzyna Sowa)
  • 2 miejsce – Kinga Ligęza SP Brzana (opiekun P. Katarzyna Sowa)
  • 3 miejsce – Martyna Wąs SP Bobowa (opiekun P. Jolanta Połeć)

Gratulujemy!

Zwycięzcy i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Urząd Miejski w Bobowej. Laureatki Julia Sarkowicz i  Kinga Ligęza będą reprezentować naszą szkołę i gminę na etapie powiatowym tego konkursu.

Może Ci się również spodoba