Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej

Dnia 22 maja 2017r.  w Domu Ludowym w Wilczyskach odbył się Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej dla klas I – VI SP. Organizatorką tego wydarzenia była Pani Katarzyna Ligęza – nauczycielka języka angielskiego w Wilczyskach.  W konkursie brali udział przedstawiciele wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Bobowa. Uczestnicy przygotowali utwory w języku angielskim, mogli występować solo lub w duetach, z podkładem lub ac-apella.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • Michał Garduła (klasa III) zaśpiewał piosenkę „Clothes song – My red scarf”
  • Julia Sarkowicz (klasa V) wykonała utwór „Let it go”
  • Wiktoria Zięba (klasa V) zaprezentowała utwór „Hallelujah

W przygotowaniach do występu uczniom pomagały panie Katarzyna Semla – Oratowska oraz Katarzyna Libront.
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, dyplomy oraz słodkości.

 

Może Ci się również spodoba