Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bobowej

27 stycznia 2016 r. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bobowej. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Brzanie pod opieką Agnieszki Wiatr reprezentowali szkołę w trzech zespołach. Ostatecznie udało się im zająć II, III i VI miejsce. Oprócz klasyfikacji zespołowej prowadzona była również klasyfikacja najlepszego strzelca turnieju, którym został Dominik Garduła z Gimnazjum w Brzanie. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na dalszych zawodach.

II miejsce: Garduła Dominik, Śliwa Arkadiusz, Ojczyk Dariusz, Myśliwiec Adrian, Zieleń Rafał, Bulanda Jacek, Piekarz Michał.

III miejsce: Semla Arkadiusz, Dębosz Mateusz, Gnutek Kamil, Śliwa Grzegorz, Śliwa Tomasz, Zieleń Krystian, Kieblesz Karol, Wojtaczka Janusz.

VI miejsce: Kruczek Bartłomiej, Ojczyk Szymon, Kuczaj Mateusz, Myśliwiec Maciej, Nosal Jakub, Szwarga Jakub, Beduch Dominik.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6246812440722566321?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba