I Gminny konkurs „Pierwszej Pomocy”

I Gminny konkurs „Pierwszej Pomocy” dla szkół podstawowych i gimnazjalnych odbył się 1 czerwca w Zespole Szkół nr 1 w Bobowej. Współzawodnictwo uczniów przebiegało w dwóch etapach – części teoretycznej (test) oraz praktycznej polegającej na udzielaniu pierwszej pomocy z zakresu resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Reprezentanci Szkoły w Brzanie zdobyli pierwsze miejsca indywidualnie oraz zespołowo, wykazując się bardzo dużą wiedzą z zakresu pierwszej pomocy. W klasyfikacji szkół podstawowych zwycięzcą został Andrzej Ćwiklik, natomiast trzecie miejsce zajął Stanisław Ojczyk. W klasach gimnazjalnych na podium stanęli Adrian Myśliwiec oraz Łukasz Muszyński, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Gratulujemy uczniom osiągniętych wyników.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6291704861722536817?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Może Ci się również spodoba