I miejsce naszej uczennicy w „Olimpiadzie Wiedzy o Aids i Uzależnieniach”

W ramach obchodów Światowego Dnia AIDS, dnia 1 grudnia 2017 r. uczennica  Zuzanna Pater ( kl. II gimnazjum) zajęła I miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach. Konkurs został zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Gorlicach we współpracy z samorządami lokalnymi oraz Komendą Powiatową Policji i Zespołem Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Gorlicach.

Konkurs adresowany był do uczniów klas VII szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu gorlickiego. Celem konkursu było przekazanie i utrwalenie zasad zdrowego stylu życia, wzrost poziomu wiedzy na temat HIV/AIDS, zagrożeniach wynikających z używania narkotyków, substancji psychoaktywnych, picia alkoholu, palenia papierosów.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Gorlickiego, Burmistrz Gorlic. Konkurs został dofinansowany przez: Starostwo Powiatowe Gorlice, UM Gorlice,  UG Łużna, UG Uście Gorlickie, UM Biecz, UM Bobowa oraz UG Sękowa.

Zdjęcia dzięki uprzejmości UM Gorlice

 

 

 

Może Ci się również spodoba