Jak nie czytam jak czytam

„Książki nas łączą”- uczniowie naszej szkoły przyłączają się do ogólnopolskiej akcji „ Jak nie czytam, jak czytam”.

10 czerwca o godz. 10.00 utworzyliśmy w trzech miejscach szkoły” czytające „ ogniwa łańcucha. Każdy z nas czytał to, na co miał ochotę. Następnie wysłuchaliśmy głośnej interpretacji wybranych tekstów m.in. Erica-Emmanuela Schmitta „Zapasy z życiem” w wykonaniu pana dyrektora Andrzeja Skórskiego, nauczycieli i starszych kolegów. Potem połączyliśmy się w jeden korowód i wyszliśmy na boisko szkole, gdzie część z nas utworzyła zarys otwartej książki „czytanej” przez pozostałych uczniów. Najmłodsi z nas w przebraniach postaci bajkowych zaprezentowali się na schodach naszej szkoły, dając w ten sposób wyraz swoim preferencjom czytelniczym. Piękna pogoda sprzyjała przeprowadzanej akcji. Nad całością czuwała Biblioteka Szkolna.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6295583647192603489?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Może Ci się również spodoba