Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymają Formę”

Gimnazjum w Brzanie w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę” uczestniczyło w konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia.

Organizatorem konkursu była Polska Federacja Producentów Żywności z siedzibą
w Warszawie. Etap szkolny odbył się w styczniu 2013 roku. Do etapu powiatowego zakwalifikowało się trzech uczniów naszej szkoły tj. Łukasz Beduch, Adam Kowalski, Dawid Szczepanek. Na uwagę zasługuje fakt, że byli to jedyni uczniowie z powiatu gorlickiego, którzy zakwalifikowali się do II etapu.

II etap konkursu odbył się 1 marca 2013 roku w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitrano – Epidemiologicznej w Gorlicach. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy pod nadzorem pracowników Sanepidu. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Prace uczniów zostały wysłane do Komisji Konkursowej w Warszawie. Wyniki oraz lista uczniów zakwalifikowanych do etapu III będzie ogłoszona pod koniec marca.

Może Ci się również spodoba