Lodowisko w Krynicy

Dnia 29 stycznia 2015 r. odbył się wyjazd na lodowisko do Krynicy. Brało w nim udział 20 uczniów z klas III-VI szkoły podstawowej i I-II gimnazjum pod opieką pani Agnieszki Wiatr i pana Tomasza Magiera. Celem wyjazdu było propagowanie łyżwiarstwa jako aktywności sportowo-rekreacyjne, doskonalenie sprawności fizycznej oraz utrwalenie zasad bezpieczeństwa obowiązującego na lodowisku. Po wypożyczeniu łyżew oraz kasków i rozdaniu biletów udaliśmy się na lodowisko, gdzie każdy oddał się łyżwiarskim szaleństwom, by na świetnej zabawie spędzić 90 minut. Każdy z nas zaliczył kilka upadków, emocji było, co nie miara, ale wszyscy się świetnie bawili. Uczniowie szybko zdali sobie sprawę, że na lodowisku wszyscy są sobie równi dzięki czemu rozwijali umiejętności współpracy w grupie. Wszyscy zmęczeni, jednak zdrowi i szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6111986355061530337?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Może Ci się również spodoba