Olimpiada Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach

29 listopada br. w I Liceum Ogólnokształcącym  im. Marcina Kromera w Gorlicach odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach zorganizowana przez Państwową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Gorlicach. Olimpiada zorganizowana została w ramach obchodów Światowego Dnia AIDS. Uczestniczyła w niej  młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 1 gimnazjum Zuzanna Pater.  Uczestnicy oprócz rozwiązywania testu, wzięli również udział w sesji profilaktycznej „Cyberprzemoc, hejt i dyskryminacja„. Pod koniec sesji nastąpiło rozstrzygnięcie Olimpiady i  ogłoszenie wyników. Zwycięzcami zostali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,. Nasza uczennica otrzymała dyplom za udział w Olimpiadzie oraz drobne nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

 

Może Ci się również spodoba