Pieszy rajd na Jamną

Dnia 20 czerwca b.r. odbył się pieszy rajd na Jamną, w którym brali udział uczniowie kl. III Gim wraz z wychowawczynią – P. mgr Katarzyną Libront oraz P. mgr Katarzyną Semla – Oratowską. Wyruszyliśmy o godz. 8:00, kiedy to w plecakach mieliśmy zapas wody, a na nogach wygodne buty.

Podczas marszu doskwierał nam upał, ale mimo to cieszyliśmy się bezchmurnym niebem i wspaniałym towarzystwem 🙂 Na trasie odwiedziliśmy każdy sklep, wspierając go finansowo przez kupno lodów i zimnych napojów. W czasie drogi nie brakowało również żartów, wygłupów i… ploteczek 🙂

Około godz. 10:20, zmęczeni, ale szczęśliwi, dotarliśmy do bacówki na Jamnej. Pierwsza rzecz do zrobienia – ogarnąć się 🙂 Później nazbieraliśmy drewna i rozpaliliśmy ognisko. W końcu chwila odpoczynku i… dodatkowego gorąca, bijącego z ogniska. Po wzmocnieniu sił odwiedziliśmy inne miejsca turystyczne w Jamnej, zwiedzając, wędrując po lasach i modląc się w kościele.

W drogę powrotną udaliśmy się wynajętym autobusem. Do swoich domów wróciliśmy zmęczeni, ale za to z bagażem wspaniałych wspomnień i… fajnych fotek 🙂

Joanna Mierzwa

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/5893366579247957409?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba