Pożegnanie klasy III Gimnazjum

W środę 20 czerwca 2018 r. odbyła się uroczystość zakończenia nauki przez uczniów klasy III Gimnazjum w Brzanie. W wydarzeniu uczestniczyli  Burmistrz Bobowej pan Wacław Ligęza, dyrektor Szkoły pan Andrzej Skórski, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie – absolwenci gimnazjum – wychowankowie Pani Beaty Myśliwiec.

Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i inspirującą do głębszej refleksji poetycko – muzyczną częścią artystyczną. Te niezapomniane chwile uświetniły również przemówienia zaproszonych gości.

Dyrektor szkoły w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, gratulował młodzieży wyników w nauce, a także życzyl wszystkiego dobrego na dalszej drodze edukacji. Szczególne słowa uznania skierował dyrektor szkoły do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie i wręczył listy gratulacyjne dla rodziców uczniów, którzy wyróżnili się w nauce i zachowaniu.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6575003823292354593?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba