ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Brzanie uprzejmie informuje, że dnia 01.09.2020 r. odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021:

  1. dla dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniów klasy pierwszej i drugiej
    o godz. 8:00
    (dzieci wchodzą do szkoły wejściem od strony boiska szkolnego),
  2. dla wszystkich uczniów, o godz. 9:00 w kościele parafialnym w Bobowej Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego,
  3. dla uczniów klas 3 – 8 o godz. 10:15 (uczniowie gromadzą się na boisku szkolnym razem z wychowawcami i z nimi wchodzą do klas na pierwsze lekcje wychowawcze).

Od dnia 2 września 2020 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz klas 1 – 3 będą wchodzili do szkoły codziennie wejściem od strony boiska szkolnego i kierowali się do swoich szatni. Uprzejmie proszę, aby dzieci Oddziału Przedszkolnego przychodzili do szkoły między godziną 7:20 a 7:40, zaś uczniowie klas 1 – 3 między godz. 7:40 a 8:00.  Uczniowie klas 4 – 8 będą wchodzili wejściem od strony drogi powiatowej i kierowali się do swojej szatni. Wskazane jest, aby uczniowie  klas 4 – 8 przychodzili do szkoły w godzinach: 7:30 – 7:55.

Przypominam wszystkim uczniom i rodzicom, iż zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS, do szkoły przychodzą tylko uczniowie zdrowi, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych i niemający kontaktu z osoba zakażoną koronawirusem.

 

Opiekunowie odprowadzający dzieci mogą wchodzić do szkoły, zachowując zasady:
a) 1 opiekun z dzieckiem/dziećmi,
b) dystans od kolejnego opiekuna z dzieckiem/dziećmi min. 1,5 m
c) dystans od pracowników szkoły min. 1,5 m
d) przestrzegania obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem, tj. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk.

Może Ci się również spodoba