Święty Mikołaj w naszej szkole

W tym roku 5 grudnia do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj i sprawił, że dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu. Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także Ci troszkę starsi.  Przybycie dostojnego Gościa uświetnił program artystyczny przedstawiony przez przedszkolaków pod kierunkiem wychowawczyni – Marioli Skoczeń. Uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wiersze.

Wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami i zapewnieniem, że Mikołaj widzi z nieba ich wszelkie uczynki. W czasie wręczania prezentów Święty rozmawiał z dziećmi, pytał czy były grzeczne i zachęcał do czynienia dobra. Zapanowała radosna wrzawa, otrzymane prezenty bardzo się podobały. Spotkanie ze Świętym Mikołajem zapewne na długo pozostanie w pamięci dzieci, które z pewnością już dziś nie mogą doczekać się kolejnego. Mikołaj obiecał, iż odwiedzi naszą szkołę w przyszłym roku – o ile wszyscy będą grzeczni!

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6360703931978276481?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Może Ci się również spodoba