Turniej piłkarski „małego pola”

16 maja na stadionie w Bobowej odbył się piłkarski turniej „małego pola” dla szkół podstawowych i gimnazjów z naszej gminy. Drużyna z gimnazjum reprezentowana w składzie: Bulanda Jacek, Garduła Dominik, Gnutek Kamil, Myśliwiec Adrian, Ojczyk Dariusz, Semla Arkadiusz, Śliwa Arkadiusz, Zieleń Rafał zajęła II miejsce, natomiast młodsi koledzy ze szkoły podstawowej w składzie: Ćwiklik Andrzej, Ćwiklik Piotr, Ligęza Jan, Ojczyk Sebastian, Śliwa Dominik, Śliwa Nikodem, Żaba Piotr zajęli I miejsce w zawodach dzięki czemu uczniowie naszej szkoły, będą reprezentować szkołę i gminę na zawodach powiatowych w Gorlicach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekę nad uczniami sprawował Tomasz Magiera.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6285396181728402481?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba