Uczniowie w roku szkolnym 2019/2020

Oddział Przedszkolny – wychowawca – Małgorzata Król

Abram Emilia, Ciepielowska Laura, Ciepielowska Luiza, Danek Mateusz, Forczek Maksymilian, Gnutek Milena, Gnutek Paweł, Kazana Aleksander, Kipiel Maja, Kwarciński Fabian, Luksa Miłosz, Maciaszek Kamil, Mika Jowita, Mucha Julia, Mucha Paweł, Myśliwiec Jakub, Ochocka Kornelia, Ojczyk Grzegorz, Ojczyk Piotr,  Olszewski Marcel, Sarkowicz Tomasz, Stec Magdalena, Szwarga Szymon


klasa 1 – wychowawca – Anna Magiera

Job Julia, Niemiec Emilia, Olszewski  Dominik, Zięba  Magdalena, Ziomek Szymon


klasa 2 – wychowawca – Ewa Kruczek

Cieśla Miłosz, Ćwiklik Agnieszka, Gnutek Wiktor, Kipiel  Bartłomiej,  Kipiel Jakub,  Kloc Jan, Król Karol, Mucha Jakub, Mucha Weronika, Połeć Szymon, Sarkowicz Daria, Wszołek Zuzanna


klasa 3  – wychowawca – Mariola Skoczeń

Koszyk Sebastian, Maciaszek Sylwia, Mucha Łukasz, Ojczyk Kacper, Ojczyk Milena, Paradowska Patrycja, Sarkowicz Maria, Semla Kamila, Sikora Filip, Zięba Sebastian, Zięba Sylwester


klasa 4 – wychowawca – Elżbieta Śliwa

Bielewicz Maja, Ciepielowska Lena, Danek Krystian, Gnutek Patryk, Konarska Katarzyna, Król Jakub, Maciaszek Monika, Maciaszek Radosław, Ojczyk Kamil, Skoczeń Kamil, Stec Anna


klasa 5 – wychowawca – Beata Myśliwiec

Abram Grzegorz, Bielewicz  Radosław, Bielewicz Kinga, Gucwa Krzysztof, Kazana Przemysław, Kipiel Wojciech, Koszyk Krystian, Ligęza  Adrian, Luksa Lena, Maciaszek Anna, Myśliwiec Anna, Pater Katarzyna, Pycha Zuzanna, Sarkowicz Kacper, Śmiertka Kornelia, Zieleń Zofia, Ziomek Hubert


klasa 6 – wychowawca – Ewa Wojtarowicz

Bartoszek Konrad, Danek Daria, Garduła Michał, Gniadek Nikola, Gniadek Wiktor, Gryzło Agata, Juruś Matylda, Kipiel  Robert, Kuczaj Artur, Luksa Martyna, Majcher Arkadiusz, Myśliwiec Kamil, Ojczyk Konrad, Ojczyk Rafał, Pater Paweł, Połeć Wojciech, Smoszna Filip, Stec Janusz, Stec Kamil, Śliwa Marzena, Żaba Grzegorz


klasa 7 – wychowawca – Maria Gryzło

Gryzło Wojciech, Koszyk Przemysław, Król Kacper, Ligęza Agata, Maciaszek Kacper, Mucha Adrian, Sarkowicz Marta, Semla Oliwia, Smoszna Kamil, Śliwa Kamil, Zieleń Wojciech


klasa 8 – wychowawca – Agnieszka Wiatr

Dębosz Artur, Gnutek Damian, Gnutek Mateusz, Gryzło Szymon, Gucwa Andżelika, Gucwa Iwo, Job Klaudia, Ligęza Kinga, Ligęza Mateusz, Majcher Adrian, Myśliwiec Maria, Pater Magdalena, Sarkowicz Julia, Zieleń Kamil, Zięba Wiktoria