Uczniowie w roku szkolnym 2020/2021

Oddział Przedszkolny – wychowawca – Małgorzata Król

Abram Emilia, Gnutek Milena, Kipiel Maja, Kwarciński Fabian, Luksa Miłosz, Mika Jowita, Mucha  Paweł, Ochocka Kornelia, Ojczyk Grzegorz, Ojczyk Piotr,  Sarkowicz Tomasz, Stec Magdalena, Gnutek Natalia, Kostecka Nikola, Maciaszek Zuzanna, Mucha Szymon, Myśliwiec Jan, Sarkowicz Bartłomiej, Skoczeń Milena, Śliwa Krzysztof


klasa 1 – wychowawca – Małgorzata Kowalska

Ciepielowska Laura, Ciepielowska Luiza, Danek Mateusz, Forczek Maksymilian, Gnutek Paweł, Kazana Aleksander, Maciaszek Kamil, Julia, Mucha, Myśliwiec Jakub, Olszewski Marcel, Szwarga Szymon


klasa 2 – wychowawca – Anna Magiera

Job Julia, Niemiec Emilia, Olszewski  Dominik, Zięba  Magdalena, Ziomek Szymon


klasa 3  – wychowawca –Ewa Kruczek

Cieśla Miłosz, Ćwiklik Agnieszka, Gnutek Wiktor, Kipiel  Bartłomiej,  Kipiel Jakub,  Kloc Jan, Król Karol, Mucha Jakub, Mucha Weronika, Połeć Szymon, Sarkowicz Daria, Wszołek Zuzanna


klasa 4 – wychowawca –  Mariola Skoczeń

Koszyk Sebastian, Maciaszek Sylwia, Mucha Łukasz, Ojczyk Kacper, Ojczyk Milena, Sarkowicz Maria, Semla Kamila, Sikora Filip, Zięba Sebastian, Zięba Sylwester


klasa 5 – wychowawca – Katarzyna Sowa

Bielewicz Maja, Ciepielowska Lena, Danek Krystian, Gnutek Patryk, Konarska Katarzyna, Król Jakub, Maciaszek Monika, Maciaszek Radosław, Ojczyk Kamil, Skoczeń Kamil, Stec Anna


klasa 6 – wychowawca – Beata Myśliwiec

Abram Grzegorz, Bielewicz  Radosław, Bielewicz Kinga, Gucwa Krzysztof, Kazana Przemysław, Kipiel Wojciech, Koszyk Krystian, Ligęza  Adrian, Luksa Lena, Maciaszek Anna, Myśliwiec Anna, Pater Katarzyna, Sarkowicz Kacper, Śmiertka Kornelia, Zieleń Zofia, Ziomek Hubert


klasa 7 – wychowawca – Ewa Wojtarowicz

Bartoszek Konrad, Danek Daria, Garduła Michał, Gniadek Nikola, Gniadek Wiktor, Gryzło Agata, Juruś Matylda, Kipiel  Robert, Kuczaj Artur, Luksa Martyna, Majcher Arkadiusz, Myśliwiec Kamil, Ojczyk Konrad, Ojczyk Rafał, Pater Paweł, Połeć Wojciech, Smoszna Filip, Stec Janusz, Stec Kamil, Śliwa Marzena, Żaba Grzegorz

 


klasa 8 – wychowawca – Maria Gryzło

 

Gryzło Wojciech, Koszyk Przemysław, Król Kacper, Ligęza Agata, Maciaszek Kacper, Mucha Adrian, Sarkowicz Marta, Semla Oliwia, Smoszna Kamil, Śliwa Kamil, Zieleń Wojciech