V pogórzański turniej piłki siatkowej

W sobotę 6 maja 2017 roku w Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbył się V pogórzański turniej piłki siatkowej. W zawodach uczestniczyły gimnazjalistki z okolicznych szkół. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, zgłosiło się kilkanaście zespołów. Rozgrywany był on na dobrym, wyrównanym poziomie. Poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się niewielką przewagą. Wszystkim uczestniczkom  turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair-play w jakim rozgrywane były zawody. Nasze dziewczęta ostatecznie uplasowały się na 8 pozycji. Wystąpiły w składzie: Bielewicz Edyta, Bielewicz Klaudia, Maciaszek Martyna, Stawiarska Paulina, Kloc Katarzyna, Myśliwiec Aneta.

Opieka: Agnieszka Wiatr.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6418207319669350577?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba