WAŻNY KOMUNIKAT – AKTUALIZACJA

Szanowni Nauczyciele oraz Rodzice, Drodzy Uczniowie !

Dnia 25 marca 2020 r. rozpoczynamy pracę na platformie epodreczniki.pl, w związku z tym przesyłam Wszystkim email zawierający szczegółowe informacje dotyczące założenia konta oraz logowania. Uprzejmie proszę o odebranie poczty oraz postępowanie zgodnie z zamieszczoną w załączniku instrukcją, przede wszystkim założenie kont użytkownika na portalu www.epodreczniki.pl wykorzystując przesłany login oraz hasło.

Jednocześnie proszę Rodziców i Uczniów o zgłaszanie wszelkich trudności związanych z nauką na odległość pod nr tel. 183514048, poprzez e-mail: gim.brzana@interia.pl lub andre32@wp.pl.

AKTUALIZACJA

Uprzejmie informuje, iż z powodu przeciążenia platformy epodręczniki.pl oraz licznymi zgłoszeniami rodziców, uczniów i nauczycieli o braku możliwości logowania i użytkowania w/w platformy, uruchamiamy dodatkową platformę do nauki zdalnej dla uczniów klas IV – VIII, tj. Classroom na platformie Google. Dlatego proszę uczniów tych klas, aby po otrzymaniu poprzez e-Dziennik loginu i  jednorazowego hasła, zalogowali się do Classroom Google.

W wiadomości e-mail będzie link do instrukcji.

 

Pozdrawiam: Andrzej Skórski

Może Ci się również spodoba