Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – 2017

Dnia 15.01.2017 r. Gimnazjum w Brzanie wzięło udział w XXV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zbierane do puszek WOŚP są przeznaczone na zakup sprzętu medycznego do ratowania życia dzieci i noworodków oraz sprzęt potrzebny przy opiece nad seniorami. Z naszej szkoły mieliśmy czterech wolontariuszy: Anna Nosal (kl. III Gim), Dominika Kasprzyk (kl. II Gim), Natalia Job (kl. II Gim) oraz Małgorzata Ćwiklik (kl. II Gim), opiekunami były pani Katarzyna Semla – Oratowska oraz pani Ewa Wojtarowicz. Uczennice kwestowały przez kilka godzin w Bobowej oraz Jankowej oraz odwiedziły Szkołę Podstawową w Jankowej.

Ponadto grupa wokalna z naszej szkoły w składzie:  Małgorzata Ćwiklik, Aneta Myśliwiec, Edyta Bielewicz, Klaudia Bielewicz, Ewa Forczek, Ewa Kasperczyk, Katarzyna Kloc, Martyna Maciaszek, Anna Nosal, Magdalena Nowak, Paulina Sarkowicz, Paulina Stawiarska, Akordeon: Jakub Nosal wystąpiła w finale WOŚP zorganizowanym na hali sportowej przy ZS nr. 1 w Bobowej. Dziewczyny pod kierunkiem p. Katarzyny Semla-Oratowskiej zaprezentowały kolędy i piosenki świąteczne na góralską nutę. Za swoje zaangażowanie Szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego XXV Finału WOŚP oraz wszystkim, którzy wrzucili datek do puszki. Pamiętajmy, że dobro raz wyświadczone kiedyś do nas powróci.

Może Ci się również spodoba