Wojewódzkie sztafetowe biegi przełajowe

24 kwietnia dziewczęta z naszego Gimnazjum po eliminacjach gminnych uczestniczyły w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych. Gimnazjalistki na kilkanaście startujących zespołów zajęły II miejsce i awansowały tym samym do zawodów wojewódzkich. 29 kwietnia reprezentując powiat gorlicki brały udział w małopolskich biegach sztafetowych w Nowym Targu. W trudnych warunkach atmosferycznych zajęły satysfakcjonującą pozycję – wyprzedziły połowę startujących – ponad 40 sztafet. Skład zespołu: Mól Iza, Padoł Weronika, Bielewicz Edyta, Stawiarska Paulina, Bielewicz Klaudia, Apriasz Ewa, Maciaszek Kinga, Radzik Justyna, Bulanda Agata, Bielewicz Sabina, Kloc Katarzyna. Opiekę na zawodach pełniła Agnieszka Wiatr. Gratulujemy zaangażowania i walki naszym szkolnym reprezentantkom.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6145638034512814561?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba