Wycieczka do Krakowa

Dnia 29 września 2015 roku wyruszyliśmy na wycieczkę do Krakowa. Uczestnikami byli chętni uczniowie naszego gimnazjum oraz trzech opiekunów: pani Janina Abram, pani Katarzyna Sowa i pani Maria Gryzło. Pierwszym punktem było Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, gdzie oglądaliśmy różne samoloty, ich silniki, skrzydła. Następnie udaliśmy się do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, gdzie podzielono nas na dwie grupy. Każda grupa wraz z przewodnikiem przeprowadzała doświadczenia. W ogrodzie znajdowały się urządzenia demonstrujące zjawiska fizyki, ekspozycje geologiczne, ogródek zapachowy, zielony labirynt z cytatami Stanisława Lema i wiele innych. Najbardziej podobało nam się to, że każdy z nas mógł samodzielnie wykonać dane doświadczenie. Po skończonych zajęciach głodni udaliśmy się do M1, gdzie każdy mógł napełnić swój żołądek. Wycieczka bardzo nam się podobała, za opiekę serdecznie dziękujemy naszym paniom. Zmęczeni i zadowoleni udaliśmy się do domu.

Uczniowie
[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6202220489542298529?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba