Wycieczka klas: V SP i I Gim. do Zakopanego

13 czerwca 2017 r. klasy V i IG wraz z paniami wychowawcą Agnieszką Wiatr, Ewą Wojtarowicz i Beatą Myśliwiec wybrały się do Zakopanego.

Przygodę górską rozpoczęliśmy od Alei Przewodników Tatrzańskich prowadzącej od Ronda Jana Pawła II do Kuźnic, gdzie znajduje się dolna stacja kolejki na Kasprowy Wierch. Zwiedziliśmy Zespół Dworsko – Parkowy z wystawami i plenerową galerię zdjęć. Drogą Brata Alberta udaliśmy się do Polany Kalatówki, a potem do Doliny Białego. Podczas wycieczki mogliśmy się wiele nauczyć, zobaczyć wiele zakątków, poznaliśmy uroki gór.  Kolejną atrakcją był wyjazd na Gubałówkę.  To jedno z najczęściej odwiedzanych i najpopularniejszych miejsc w Zakopanem. Chyba nie ma turysty, który nie był na szczycie. Na górnej polanie można podziwiać przepiękną panoramę Tatr i Zakopanego. Udaliśmy się również na Krupówki i targ pod Gubałówką, gdzie mogliśmy zakupić tradycyjne pamiątki.  Dzięki wspaniałej pogodzie plan wycieczki został w pełni zrealizowany.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6433821423011088577?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba