Wycieczka klasy IB do Rytra

10 czerwca 2014 roku odbyła się wycieczka klasy I b do Rytra. Główną atrakcją wycieczki był Park Linowy „ABlandia”. Po przybyciu na miejsce, pod okiem instruktora odbyliśmy szkolenie z posługiwania się sprzętem asekuracyjnym. Następnie ruszyliśmy w trasę. Do wyboru były dwie trasy: zielona- łatwiejsza na wysokości 7-8 metrów i czerwona – trudniejsza, na znacznie wyższej wysokości sięgającej nawet do 18 metrów. Razem z nami trasę pokonywała nasza pani opiekun Agnieszka Wiatr. To była wspaniałą przygoda z dużą dawką adrenaliny i wrażeń. Podczas przejścia trasy każdy z nas musiał wykazać się dużą odwagą i sprawnością fizyczną. Ruch na świeżym powietrzu, niebanalne przeszkody, wzajemna rywalizacja, a przy tym wspaniałe widoki i śpiew ptaków – to wszystko sprawiało, że zabawa w parku linowym była niezapomnianym przeżyciem dl każdego z nas. Dodatkową atrakcją były kule wodne, trasa zjazdowa „Pajęczak” oraz wahadło „BigSwing”. Po przejściu wyznaczonej trasy każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Po zabawie w Parku Linowym udaliśmy się na lody, a następnie wyruszyliśmy zwiedzać ruiny zamku w Rytrze, znajdujący się na stromym wzgórzu. Po dotarciu na miejsce, podziwialiśmy piękne widoki na okolice. Pogoda i humory dopisywały nam przez cały dzień. Zmęczeni ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu.

Uczniowie klasy I B

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6025807893579304513?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba