Wyjazd do teatru na spektakl „Czarodziejski Ołówek”

W pochmurny, wietrzny dzień (19.01.2018r.) dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klasy II i III wraz z nauczycielami p. M. Król, p. A. Wiatr i p. M. Skoczeń, udały się do Nowego Sącza na przedstawienie pt. ,,Czarodziejski ołówek” w wykonaniu aktorów z Wrocławskiego Teatru IN-ART. Głównym bohaterem był Michaś, nieśmiały chłopiec, który zamiast dokuczać słabszym rówieśnikom wykonywał różne rysunki. Pewnego razu pomógł staruszkowi, a ten odwdzięczając się podarował mu magiczny ołówek. Niestety ten niezwykły ołówek chciał także okrutny i zły Zachar, który porwał ulubioną przyjaciółkę Michasia, Olę. Bohater stanął na wysokości zadania i uratował Olę.

Spektakl opowiadał o prawdziwej przyjaźni, wierze we własne możliwości, wytrwałości w dążeniu do celu. Barwna scenografia, sugestywne kostiumy oraz wesołe piosenki sprawiły, że dzieci świetnie się bawiły. Na koniec przedstawienia wszyscy wspólnie zatańczyli piosenkę pt. ,,Kaczuszki”.  W drodze powrotnej uczniowie stwierdzili, że chcieliby choć przez chwilkę mieć taki magiczny ołówek.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6516117127496892177?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba