Wyjazd na lodowisko do Krynicy

W dniu 27 stycznia 2014 r. o godz. 10.00 wyjechaliśmy sporą, bo prawie 50-osobową grupą na lodowisko do Krynicy. Była to wycieczka zorganizowana przez klasy gimnazjalne jak i szkołę podstawową. Naszymi opiekunami byli: pani Agnieszka Wiatr, pani Ewa Wojtarowicz, pani Beata Myśliwiec, oraz pan Tomasz Magiera i pan Wacław Gucwa. Na lodowisko dotarliśmy o godzinie 11.00 . Przygotowanie się do wyjścia na lód zajęło nam trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Przez ponad 90 minut cieszyliśmy się z możliwości oderwania się od nauki. Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Niestety około godziny 13.00 trzeba było kończyć zabawę. W drodze powrotnej w autobusie panowała cisza, ponieważ wszyscy byliśmy zmęczeni i poobijani po półtoragodzinnych wygłupach na lodzie. Wyjazd był bardzo udany. Pozwolił wzmocnić naszą sprawność fizyczną. Poza tym podczas wspólnej zabawy był czas na lepsze poznanie nowych koleżanek i kolegów, a także wychowawców. Zrelaksowani i odprężeni odzyskaliśmy siły do dalszej nauki.

Uczniowie Zespołu Szkół w Brzanie.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/5974409219237782753?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba