Wyjazd na lodowisko

W dniu 12 stycznia 2017 r. odbył się wyjazd na lodowisko do Białej Niżnej zorganizowany przez klasy  V SP i I G. Naszymi opiekunami byli wychowawcy Agnieszka Wiatr i Tomasz Magiera. Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportów zimowych i aktywnego stylu życia, integracja klas oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ całe lodowisko było do naszej dyspozycji. W drodze powrotnej wstąpiliśmy jeszcze na pizzę. Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do domów ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

Może Ci się również spodoba