Wyjazd uczniów klas 0-3 na spektakl „POCAHONTAS”

6 listopada 2019r. uczniowie klas 0-3 wyruszyli do GCK w Gorlicach na spektakl pt. „Pocahontas”, który przygotował Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Bajkowa adaptacja historii o słynnej indiańskiej księżniczce rozbawiła wszystkie dzieci. Pocahontas pokazała, że w życiu najważniejsza jest miłości, szacunek do drugiego człowieka oraz tolerancja wobec innych kultur. Dzieci poznały indiańskie słowa oraz dźwięki wydawane przez wojowników, a także zachwyciły się dowcipnym wiewiórem.

Atutem przedstawienia były ciekawe kostiumy, piękna charakteryzacja, rozbudowana dekoracja oraz zabawne dialogi. Spektakl dostarczył wszystkim widzom wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.

Tekst przygotowała: Mariola Skoczeń

 

 

Może Ci się również spodoba