XV Turniej Halowy Piłki Nożnej w Bobowej

Dnia 12 lutego 2014 r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Bobowej odbył się XV Turniej Halowy Piłki Nożnej. Do rozgrywek zgłosiło się kilka drużyn z terenu naszej gminy. Po rozegraniu wszystkich meczy wyłoniono zwycięzcę turnieju, którym została drużyna Gimnazjum w Brzanie. Drugi zespół reprezentujący naszą szkołę uplasował się na dalszej pozycji. Za pierwsze miejsce uczniowie otrzymali pamiątkowy puchar i dyplom. Dodatkowo Grzegorz Jachowicz został najlepszym zawodnikiem turnieju. Otrzymał pamiątkową statuetkę i dyplom.

Skład zwycięskiej drużyny – Grzegorz Jachowicz, Dawid Szczepanek, Paweł Sarkowicz, Mateusz Jachowicz, Mateusz Wąs, Artur Apriasz.
Skład drugiego zespołu – Michał Padoł, Rafał Kipiel, Dominik Dębosz, Artur Beduch, Paweł Forczek, Przemek Szpila, Damian Radzik.

Gratulujemy naszym zawodnikom, oraz życzymy dalszych sukcesów w przyszłych zawodach.

Opieka: Agnieszka Wiatr.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/5981468486934298417?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba