XVI Gminny Konkurs Ekologiczny

Dnia 18 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej w Jankowej odbył się XVI Gminny Konkurs Ekologiczny, którego tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Upowszechniamy zdrową żywność”. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu naszej gminy. Do konkursu przystąpiło łącznie 32 uczniów, którzy pisali test odpowiedni dla swojej kategorii.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie ze szkoły podstawowej: Andrzej Cwiklik, Zuzanna Pater i Stanisław Ojczyk z klasy VI, natomiast z gimnazjum: Natalia Job, Roksana Król z klasy I i Sara Ormiańska z klasy IIIA.

W kategorii szkół gimnazjalnych nasza uczennica Natalia Job zajęła I miejsce. Gratulujemy!

Zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe z rąk Burmistrza Bobowej Pana Wacława Ligęza i Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Stanisława Tabisia.

Może Ci się również spodoba