XVII Gminny Konkurs Ekologiczny

Dnia 26 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Wilczyskach odbył się XVII Gminny Konkurs Ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu naszej gminy. Szkołę Podstawową  w Brzanie reprezentowali: Julia Sarkowicz, Kinga Ligęza oraz Iwo Gucwa. Natomiast gimnazjum w Brzanie reprezentowali: Janusz Wojtaczka, Weronika Padoł oraz Nicole Mól. Wszyscy uczestnicy konkursu pisali test odpowiedni dla swojej kategorii wiekowej, który został przygotowany przez komisję konkursową.

WYNIKI KONKURSU:

W kategorii szkół podstawowych:

1 miejsce  ex aequo :  – Ilona Sus (36 pkt.) – SP Wilczyska

2 – Julia Sarkowicz (36 pkt.) – SP Brzana

3 miejsce – Dominika Marszał (34 pkt.) – SP Siedliska

 

W kategorii szkół gimnazjalnych:

1 miejsce – Gabriela Magiera (35 pkt.) – Gimnazjum Bobowa

2 miejsce – Weronika Padoł (34 pkt) – Gimnazjum Brzana

3 miejsce – Martyna Wąs (33 pkt.) – Gimnazjum Bobowa

 

Zwycięzcy i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Urząd Miejski w Bobowej.

Gratulujemy naszym uczniom, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy ekologicznej. Julia Sarkowicz i Weronika Padoł będą reprezentować naszą szkołę i gminę na etapie powiatowym tego konkursu.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6414322725812562353?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba