,,Z ekologią za pan brat od najmłodszych lat”

Dnia 05.06.2018r. w Szkole Podstawowej w Jankowej odbył się VII Gminny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej Klas II-III. Naszą szkołę reprezentowały: Lena Ciepielowska (kl.II) i Kornelia Śmiertka (kl. III). Uczestnicy konkursu rozwiązywali test o różnym stopniu trudności. Zadania zostały opracowane w oparciu o podstawę programową dla pierwszego etapu kształcenia przez zespół nauczycieli Szkoły Podstawowej w Jankowej. Laureatką konkursu w kategorii klas II została Lena Ciepielowska zajmując III miejsce. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i upominek, a zwycięzcy nagrody. W przygotowaniach do konkursu uczennicom pomagały nauczycielki klas II-III: E. Kruczek i M. Skoczeń. Następnie wszyscy uczniowie obejrzeli krótkie przedstawianie na temat zdrowego odżywiania oraz skosztowali przygotowane smakołyki. Gratulujemy uczennicy klasy II oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Może Ci się również spodoba