Zespół Szkół w Brzanie przystąpił do programu „KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ”

W związku z tym biblioteka szkolna podjęła różne inicjatywy i przedsięwzięcia mające promować czytelnictwo książek wśród uczniów, a także rozbudzać ciekawość i inspirować do działania młodego czytelnika.

Za pieniądze uzyskane z programu biblioteka wzbogaciła się o ponad 100 pozycji książkowych spełniających oczekiwania młodszych i starszych uczniów.

„Uczniowie gimnazjum czytają najmłodszym”- to jedna z akcji, która została podjęta w ramach tego projektu. Została ona przyjęta przez najmłodszych z ogromnym entuzjazmem, a jednocześnie z zaciekawieniem. Kolejnym wydarzeniem było wyjście uczniów klasy IV do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bobowej. Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda biblioteka publiczna, zapoznać się z zawartością jej księgozbioru, a także zapisać się w poczet czytelników. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z miłego spotkania z panią bibliotekarką i zobowiązały się do częstych odwiedzin.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110787038875836407451/albumid/6229559304424222721?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Może Ci się również spodoba